МЕГАФОН

ВИКНИ ГЛАСНО

Скопјани искасани од кучиња скитници

На 22.12.2021 во 18.20 часот во СВР Скопје, Б.С.(64) од с.Катланово, скопско, пријавила дека во с.Катланово била касната од куче скитник.

Исто така вчера во 12.00 часот во СВР Скопје, А.А.(53) од Скопје пријавил дека на ул.„Финска“ бил каснат од куче скитник.

Вчера во 19.30 часот во СВР Скопје, С.Ч.(62) од Скопје пријавил дека на ул.„Бутелска“ бил каснат од куче скитник.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
onpost_follow